101Okey Giriş

Okey oyunları özellikle arkadaş grupları tarafından tercih edilen ve bu sebepten 4 kişi ile oynanan oyunlardır. Bazı durumlarda klasik okey daha az kişi ile oynanabilse de oyunu 4 kişi oynamak en sağlıklısıdır. Sizde okey oynamak istiyor fakat ihtiyaç duyduğunuz kişi sayısına ulaşamıyorsanız, sanal okey yönelebilirsiniz. Böylelikle aynı sizin gibi okey oynamak isteyen insanlar ile bir araya gelebilir ve anlık olarak okey oynayabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken 101 okey giriş adresine giderek üyelik oluşturmak. Ardından okey salonlarından herhangi birine dahil olmak. Üye olmak istemiyorsanız, sitede yer alan misafir modunu da kullanabilir ve bu sayede anonim olarak okey oyunlarına dahil olabilirsiniz.

101 Okey Oynayın

Okeyin en sık oynanan varyantlarından olan 101 okey, hem zor olması hem de daha uzun sürmesi bakımından çoğu kişinin tercihi olan bir oyundur. Eğlenceli işleyişi ve nispeten daha zor oluşu işe çoğu kişinin oynarken zorlandığı oyun, sabit 4 kişi ile oynanabilir. Klasik okeyin yanı sıra 101 okeyde en az puana sahip olmak, oyunu kazanmanızı sağlar. Bu yüzden biraz daha karışık olmakla beraber, öğrendikten sonra oldukça keyif alınan bir oyun haline gelir.

Sizde 101 okey oynamak istiyorsanız, sitede yer alan 101 okey kısmına giriş yapabilirsiniz. Hatta oyunu bilgisayarınıza indirebilir, bu sayede çok daha rahat bir şekilde sisteme dahil olabilirsiniz.

Sitede Sunulan Avantajlar

Birçok kişi tarafından normal okeye göre daha karmaşık olan 101 okey, bazıları tarafından da zor olduğu için tercih ediliyor. Eğer sizde 101 okeyi tercih edenlerdenseniz, oyunun ne denli keyifli ve klasik okeye göre zevkli olduğunu biliyorsunuzdur. İşte bu keyifli oyunu oynayabileceğiniz sitede, ayrıca avantajlardan da yararlanabilir ve bu sayede oyunu daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

İşte o avantajlar;

  • Tamamen ücretsiz oynama,
  • 7/24 kesintisiz erişim imkanı,
  • İster mobilden, ister bilgisayardan giriş imkanı,
  • Gerçek kişilerle anlık oynama.

Bunların yanı sıra birçok farklı imkan ve avantajında bulunduğu siteye üye olarak daha geniş imkanlar elde edebilirsiniz.

Misafir Modundan Faydalanın

Sitenin bir diğer avantajı olan misafir modu ile de, sistemde herhangi bir kayıt oluşturmadan oyunlara dahil olabilirsiniz. Bu şekilde oyunlara anonim bir şekilde dahil olabilir ve okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Son Eklenenler